Metal

Metal je styl hudby který má spoustu podžánrů. Například Trash Metal,Death metal,Gothic Metal atd. Je jich moc.  Metal je narozdíl od Punku a Oi muzice spíše o Hudbě. Tím mylsím o melodii než o textech. Ale samozřejme nemusí tomu být v každém případě. Metal není žádný styl který by se nečeho dolsovo zastával nebo proti něčemu bojoval. Je to inviduální. Metal je psíš o tom že se jim líbí tvrdá muzika. A někteří se i tak oblíkají . To se pak opět řadí mezi Gothic atd. Gothici se taky oblékají trošku jinak.

Gothic metal je například známá kapela Nightwish,Tarja Turunen atd. Mezi Trash Metal se řaďí Children of Bodom atd. Každý má něco do sebe.

Metalisté se oblékají nejčastěji do černé barvy. Ale je to opět inviduální. Každý je jiný. Ale všichni mají rádi jen jedno a to je pořádná muzika když tam kytarista vyhrává svoje složité sólo na elektrickou kytaru. Nebo ten krásnej hlas operních zpěvaček v Gothic metalu (např. Tarja Turunen)

Někteří Metalisté možná i tíhnou k Satanismu.Nebo ho mají jen jako symbol.